LOADING

درباره ما

گروه رفاهی نگین

ارائه دهنده خدمات رفاهی به کادر محترم بهداشت و درمان

خدمات رفاهی به کادر بهداشت و درمان

گروه رفاهی نگین شرکت خصوصی (سهامی خاص) میباشد که فعالیت رفاهی خود را از بهمن ماه سال ۱۳۹۴ شروع نموده است. اساس و هدف شکل گیری این گروه ارائه خدمات رفاهی به جامعه سلامت کشور در قالب باشگاهی چند منظوره با فراهم نمودن بستر امن اقتصادی برای اعضای محترم این جامعه میباشد.

شما هیچگونه مراوده مالی با ما نخواهید داشت.

خرید از نمایندگیهای مجاز

سوالات متداول

989

پروژه های
انجام شده

983

مشتریان
راضی

24

تعداد
متخصصان

987

مقالات
سایت

گروه رفاهی نگین اولین شرکت خصوصی میباشد که با شرکت خودروسازی سایپا قرارداد فروش سازمانی بسته و فعالیت خود را با فروش خودروهای آن شرکت به کادر محترم بهداشت و درمان کشور آغاز نموده است، موفقیت چشمگیر گروه رفاهی نگین در ابتدای فعالیت موجب گردید تا بتواند قراردادهای همکاری با سایر شرکتها ، همچون ستاره ایران (بنز)، آرین موتورپویا (میتسوبیشی) پرشیا خودرو (BMW)، نگین خودرو (رنو) و شرکت مدیران خودرو MVM) و (CHERY منعقد نماید و تلاش خواهد کردکه کلیه برندها و شرکتهای مجاز را در مجموعه خدماتی اش بگنجاند تا از این راه خدمات متنوعی به متقاضیان محترم ارائه کند. لازم به ذکر است که گروه رفاهی نگین در راستای خدماتی که ارائه میدهد هیچگونه مراوده مالی با متقاضیان محترم نخواهد داشت. و فروش خودرو بصورت نقد و اقساط با شرایط و تسهیلات ویژه و بهتر از شرایط روز بازار همان برند و از محل نمایندگیهای مجاز شرکتها با معرفینامه رایگان گروه رفاهی نگین امکان پذیر خواهد بود.

شرکت رفاهی نگین به جهت اطلاع رسانی خدمات رفاهی به جامعه گسترده و فرهیخته پزشکی، با نهادهای زیر تفاهمنامه همکاری بسته تا بدین ترتیب سازمانها و انجمنهای نامبرده از خدمات گروه رفاهی نگین مطلع شوند. 
(وزارت بهداشت و درمان کشور، دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران ، شیراز، مازندران ، گیلان، قزوین،گلستان، یزد و ایلام وسازمان نظام پرستاری کشور، نظام دامپزشکی کشور، جمعیت هلال احمر ایران، سازمان پزشک قانونی کشور، انجمن دندان پزشکی عمومی ایران، انجمن چشم پزشکی ایران، بیمارستان چشم پزشکی نور و کلینیک های وابسته و انجمن کنترل کیفیت صنایع تهران و سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان گلستان)

چشم انداز فعالیت های بازاریابی گروه رفاهی نگین پزشکان مهرنگین  
در بازار نامطمن فعلی کشور که در آن عمده خریداران از امنیت خاطر در تهیه خودرو اقساطی برخوردار نیستند یکی از ویژگیهای گروه رفاهی این است که این گروه هیچگونه مراوده مالی با مشتریان ندارد.  
لذا در راستای بازاریابی نوین جهانی این گروه رفاهی از لیزینگ اعتباری به جهت جذب مشتری استفاده می‌نماید.  
اعتبار ژرف گروه رفاهی نگین در اکثر نهادهای جامعه بهداشت و درمان کشور که از طریق آن موفق به عقد تفاهمنامه با ارگانهای مختلف شده است بستری فراهم میاورد که متقاضیان را به خریدی امن هدایت کند. 
این گروه نقطه اتصال متقاضیان با شرکتهای خودرو سازی و واردکننده ‌های مجاز خودرو است. 
لازم به ذکر است که این گروه رفاهی جهت گسترش بازاریابی و افزایش خرید مشتریان برآن شده است که در کلیه استانها شعب خود را فعال کرده و نماینده گروه رفاهی در هر استان به صورت مویرگی عهده دار امر بازاریابی باشد.  
این گروه رفاهی تنها به کادر بهداشت و درمان کشور برای بازاریابی اکتفا نکرده و مجموعه‌های دیگری نظیر جامعه مهندسی و وکلا و ... را در مجموعه خود خواهد داشت. 

روند اجرائی تسخیر بازار 
کارشناسان بازاریابی گروه رفاهی نگین پزشکان به پشتوانه ی سوابق و فعالیتهای درخشانش در چند سال اخیر توانسته با مسئولین و مدیران بخش رفاهی ارگانها، سازمانها، انجمن‌ها، دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان وزارت بهداشت کشور وارد مذاکره شده و با جلب رضایت مدیران توسعه و پشتیبانی توانسته تفاهمنامه های ارزنده ای با بسیاری از ایشان منعقد کند. و به این واسطه فرصت تبلیغات و اطلاع‌رسانی شرایط فروش خودرو ها به این گروه رفاهی داده شده است.پس از جلب رضایت مدیران ذی ربط، گروه رفاهی نگین پزشکان تلاش خود را به تبلیغات گسترده و اطلاع رسانی در آن مجموعه  معطوف کرده و متقاضیان را به سمت طرح فروش سازمانی راهنمایی و هدایت میکند. 

مأموریت ویژه گروه رفاهی نگین پزشکان  
بازاریابی جهت محصولات شرکت های طرف قرارداد بدین ترتیب خواهد بود که کارشناس فعال گروه رفاهی در هر استان موظف است استندهای تبلیغاتی محصولات مورد نظر را در بیمارستان ها و پایگاه های زیر مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی ،وزارت بهداشت و کلیه ارگانهای طرف قرارداد نصب کند. و متقاضیان با مراجعه مستقیم به شعب و نمایندگی ها مجاز در هر استان می توانند خرید خود را در آن شرکت ثبت کنند. 
علاوه برنصب استندهای تبلیعاتی یاد شده، این گروه تبلیغات گسترده ای در گرد همائی گروه های پزشکی، پرستاری و مامایی و پیراپزشکی و... ارائه میکند. 
 
کنگره‌ها، همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و سمینارها 
کنگره ها، همایش ها، نمایشگاه ها و سمینارهای مختلفی که در ماه برگزار میشود مکان مناسبی جهت حضور کارشناسان بازاریابی گروه رفاهی است که از این راه ارتباط مستقیم و حضوری با مشتریان برقرارکند. 
استقرارهای دوره‌ای کارشناسان بازاریابی در پایگاههای مختلف امکان تبلیغات مناسب را فراهم می آورد. 
گروه رفاهی نگین پزشکان مهرنگین با توجه به تفاهمنامه های همکاری منعقد شده توانسته است بیش از صدهزار شماره تماس تلفن مشتریان خاص جامعه پزشکی را در مجموعه خود ثبت کند.که با توجه به معرفی خودرو ها بصورت روزانه از طریق پیامک تبلیغاتی حجم وسیعی از اطلاعات بروز در اختیار مشتریان قرار میگیرد. 
گروه رفاهی، سامانه پیامکی فعالی را اختیار دارد و کارشناسان این گروه با آمادگی کامل در دفتر مرکزی، راهنمای مشتریان و هدایت کننده  آنها را به سوی خرید ایده آل شان هستند. 
این پتانسیل بالا نماینگر آن است با تمهیدات و درایت خاص میتوان بر توان فروش مجموعه افزود علی الخصوص آنکه گروه رفاهی نگین پزشکان مهرنگین جهت توسعه فعالیت ها برآن است که تمامی اعضای کادر محترم بهداشت و درمان ، جامعه مهندسان و وکلای کشور را در مجموعه خود داشته باشد. 
 

 تقدیر و تشکر 
در پایان کلام از حسن توجه و صبوری شما عزیزان در مطالعه این متون تشکر و قدردانی می گردد. 
 امید آنکه این گروه رفاهی بتواند در سال نو شمسی دگربار خدمات رفاهی ویژه را به متقاضیان گرامی ارائه نماید.
 

گروه رفاهی نگین